Η Ιδιωτική Ελληνική Σχολή ΠΑΣΚΑΛ Λευκωσίας στο Nicosia Book Fest 2023

Λευκωσία
Οκτώβριος 2023

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι το PASCAL Private English School Lefkosia, η Ιδιωτική Ελληνική Σχολή Λευκωσίας και το PASCAL Private Primary School Lefkosia θα συμμετάσχουν στο Nicosia Book Fest 2023, μια μεγάλη γιορτή της λογοτεχνίας και του πολιτισμού, που θα πραγματοποιηθεί στο Πάρκο της Ακρόπολης στις 7 και 8 Οκτωβρίου 2023.

Στο περίπτερό μας, Δ8, το Ρομπότ Τεχνητής Νοημοσύνης των Σχολών ΠΑΣΚΑΛ περιμένει να αλληλεπιδράσει με τους επισκέπτες καθημερινά από τις 10.30 έως τις 13.00. Επίσης, με στόχο την προώθηση της δια βίου εκπαίδευσης, προσφέρουμε στους επισκέπτες μας δωρεάν βιβλία, ώστε να εμπλουτίσουν τη βιβλιοθήκη και τις γνώσεις τους, τις ώρες λειτουργίας του περιπτέρου, από τις 10.00 ως τις 20.00, το Σάββατο και την Κυριακή.

Σας περιμένουμε εκεί!